İnşaat & Kaynakçılık ...

 

Net İnşaat & Kaynakçılık Elemanları Servisi

Neden Net İnşaat ve Kaynakçılık Elemanları Servisi

Başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren İnşaat ve Kaynakçılık firmaları; daha nitelikli, daha az maliyetli, güvenilir, işinin ehli ve ustalaşmış İnşaat ve Kaynakçılık elemanlarını çoğu zaman bulundukları ya da faaliyet gösterdikleri ülkelerde bulamamakta, Türkiye’den bulma, getirme, çalışma izni alma konularında ise önemli sıkıntılar yaşamaktadırlar.

Yurtdışında İnşaat ve Kaynakçılık Elemanları Görevlendirme:

Net İnşaat & Kaynakçılık Elemanları Servisi; tüm giderleri (Ücret, Vergi, Sigorta İşçi-İşveren Katkı Payı) ile birlikte Çalışma Vizesi alma  işlemleri kendisine ait daha az maliyetli, eğitimli ve sertifikalı, nitelikli kadrolu personellerini yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında başta Avrupa olmak üzere, dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet gösteren ve talepte bulunan İnşaat & Kaynakçılık firmalarında orta ve uzun süreli görevlendirerek firmaların bu önemli ihtiyacına cevap vermektedir.

Net İnşaat ve Kaynakçılık Elemanları Servisi’nin Avantajları Nelerdir

1- Yurtdışı İnşaat & Kaynakçılık Firmalarının personel arama süreci ile birlikte orta ve uzun süreli çalışma döneminde emekten zamandan, paradan tasarruf etmesi ayrıca bazı maliyetlerin ortadan kalkması

2- Personel çalıştırmaya ilişkin tüm parasal sorumluluklar (Ücret+ Vergi+ Sigorta İşçi -İşveren Katkı Payı) ile yurtdışında yasal çalıştırma ve çalışma vizesi alma işlemlerinin Net Hizmet Servisleri firmasına ait olması.

3-Görevlendirilen her personelin branşında eğitimli, mesleki belgeli, deneyimli olması            

4-Personelden memnuniyetsizlik duyulması halinde yüklenici firma tarafından en kısa sürede değiştirilme garantisi                                                

5-Hizmet karşılığında kesilecek müşteri faturasının giderlere dahil edilerek %20-30 oranında vergiden düşürülebilmesi.

6- Yurtdışı İnşaat ve Kaynakçılık Firmalarının orta ve uzun süreli tüm işlerini profesyonel elemanlara bırakması.

7- Yurtdışındaki İnşaat & Kaynakçılık firmasının en uygun elemanı bulma, ülkeler arası mevzuatlara takılmadan yasal çalıştırma ve çalışma vizesi alma konularında boşa zaman ayırmadan, tamamen diğer işlerine yoğunlaşması, dolayısıyla firmanın performans, karlılık ve üretiminin artmasıdır.

Yurtdışında İnşaat ve Kaynakçılık Elemanları Görevlendirme:

Yurtdışında İnşaat & Kaynakçılık ile alakalı Firmalarda; yasal çalıştırma ve Çalışma Vizesi Alma işlemleri firmamıza ait daha az maliyetli, güvenilir, branşında ustalaşmış, sertifikalı;

İnşaat İşçisi

Ahşap Kalıpçı

Tünel Kalıpçı

Panel Kalıpçı

Betonarme Demircisi

Duvarcı

Sıvacı

Betoncu

İnşaat Boyacısı

Seramik Karo Kaplamacısı

Alçı Sıva Uygulayıcısı

Alçı Levha Uygulayıcısı

Yangın Yalıtımcısı

Su Yalıtımcısı

İskele Kurulum Elemanı

PVC Doğrama Montajcısı

Isı Yalıtımcısı

Ses Yalıtımcısı

Endüstriyel Boru Montajcısı

Kartonpiyer Uygulayıcısı

Endüstriyel Boru Montajcısı

İnşaat Teknikeri

İnşaat Mühendisi

MIG Kaynakçısı

MAG Kaynakçısı

TIG Kaynakçısı

Kaynak Operatörü

Çelik Kaynakçısı

Alüminyum Kaynakçısı

Plastik Kaynakçısı branşlarında kadrolu personellerimiz görevlendirilmektedir.
 

Hangi Ülkelerde İnşaat & Kaynakçılık Elemanları Görevlendirmekteyiz. 

İngiltere, Almanya, Avusturya, Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Macaristan, Çekya, Polonya, İtalya, İsveç, Norveç, Danimarka, Kanada, Güney Kore, İspanya, Portekiz, Romanya, Hırvatistan, Slovakya, Moldova, Azerbaycan, KKTC, Makedonya, Karadağ, Tunus, Arnavutluk, Bosna Hersek.

Yurtdışında Personel Görevlendirme İşlemleri ve Çalıştırma Şartları                                        

Personel Görevlendirme Hizmeti Satın Almak isteyen Firma (Kurumsal Müşteri yetkilisi öncelikle bu Web sitesi üzerinde bulunan “FORMLAR” başlığı içerisindeki Müşteri Personel Talep Formunu doldurur ve elektronik ortamda gönderir. 

Daha sonra Net Hizmet Servisleri ilgilisi telefon veya E. Posta üzerinden Personel Görevlendirme Hizmeti Talep eden Firma (Kurumsal Müşteri) yetkilisi ile temasa geçer,

Görevli Personel talep eden Firma (Kurumsal Müşteri) yetkilisi ile karşılıklı görüşmeler neticesi ön anlaşma sağlandığında Personel Hizmeti Talep eden Firma (Kurumsal Müşteri) yetkilisi kendisine sunulan örnek sözleşmeyi etraflıca inceler, firmanın (Kurumsal Müşterinin) doldurması gereken bölümleri doldurur ve imzalar. Daha sonra sözleşmede belirtildiği şekilde firmaya (Kurumsal Müşteriye) ait gönderilmesi gereken bir kısım belgelerle birlikte Net Hizmet Servisleri ilgilisine elektronik ortamda ya da kargo ile gönderir. 

Bu şekilde sözleşmenin karşılıklı imzalanmasından itibaren sözleşmede belirtilen şekilde personel görevlendirme işlemleri resmen başlatılır ve personel görevlendirme işlemi yine sözleşmede belirtilen sürede (ortalama 40-60 gün) gerçekleştirilir. Personel göreve başladığında ise karşılıklı imzalanan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında çalışılır.