İş Makinaları Operatörleri ...

 

İş Makinaları Operatörleri Servisi

İş Makinaları Operatörleri Servisi

Neden İş Makinaları Operatörleri Servisi

Dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet gösteren İnşaat ve Altyapı ile alakalı firmalar daha nitelikli, daha az maliyetli, güvenilir, işinin ehli ve ustalaşmış İş Makinaları Operatörlerini çoğu zaman bulundukları ülkelerde bulamamakta, Türkiye’den bulma, getirme, çalışma izni alma konularında ise önemli sıkıntılar yaşamaktadırlar.

Yurtdışında İş Makinaları Operatörleri Görevlendirme

Net İş Makinaları Operatörleri Servisi; tüm giderleri (Ücret, Vergi, Sigorta İşçi-İşveren Katkı Payı) ile birlikte Çalışma Vizesi alma işlemleri kendisine ait daha az maliyetli, nitelikli sertifikalı, deneyimli (Vinç Operatörü, Mobil Vinç Operatörü, Sondaj Makinası Operatörü, Kazıcı-Yükleyici Operatörü, Loder Operatörü, Forklift Operatörü, Ekskavatör Operatörü, Kule Vinç Operatörü, Hi-up /Hiyap Operatörü, Skreyper Operatörü, Finişer Operatörü, Dozer Operatörü, Greyder Operatörü) kadrolu personellerini yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında başta Avrupa olmak üzere, dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet gösteren ve talepte bulunan İnşaat & Altyapı firmalarında orta veya uzun süreli görevlendirerek firmaların bu önemli ihtiyacını karşılamaktadır.

İş Makinaları Operatörleri Servisi’nin Avantajları Nelerdir

1- Yurtdışı İnşaat ve Altyapı Firmalarının en uygun elemanı kısa sürede bularak emekten zamandan ve paradan tasarruf etmesi ayrıca maliyetlerin önemli bir kısmının ortadan kalkması

2- Personel çalıştırmaya ilişkin tüm parasal sorumluluklar (Ücret+ Vergi+ Sigorta İşçi -İşveren Katkı Payı) ile yurtdışında yasal çalıştırma ve çalışma vizesi alma işlemlerinin Net Hizmet Servisleri firmasına ait olması.

3-Görevlendirilen her personelin branşında eğitimli, mesleki belgeli, deneyimli olması            

4-Personelden memnuniyetsizlik duyulması halinde yüklenici firma tarafından derhal değiştirilme garantisi                                                

5-Hizmet karşılığında kesilecek müşteri faturasının giderlere dahil edilerek % 20-30 oranında vergiden düşürülebilmesi.

6- Yurtdışı İnşaat ve Kaynakçılık Firmalarının orta ve uzun süreli tüm işlerini profesyonel elemanlara bırakması.

7- Yurtdışındaki İnşaat & Altyapı Firmasının en uygun elemanı bulma, ülkeler arası mevzuatlara takılmadan yasal çalıştırma ve çalışma vizesi alma konularında boşa zaman ayırmadan tamamen diğer işlerine yoğunlaşması, dolayısıyla firmanın performans karlılık ve üretiminin artmasıdır.

Hangi Personelleri Görevlendirmekteyiz 
Yurtdışında faaliyet gösteren İnşaat ve Altyapı ile alakalı Firmalarda daha az maliyetli, güvenilir, branşında ustalaşmış;

Vinç Operatörü

Mobil Vinç Operatörü

Sondaj Makinası Operatörü

Kazıcı-Yükleyici (Bekoloder) Operatörü

Loder Operatörü

Forklift,Operatörü

Ekskavatör Operatörü

Kule Vinç Operatörü

Hi-up / Hiyap Operatörü

Skreyper Operatörü

Finişer Operatörü

Dozer Operatörü

Greyder Operatörü branşlarında, kadrolu personellerimiz görevlendirilmektedir.

 

Hangi Ülkelerde Personel Görevlendirmekteyiz
İngiltere, Almanya, Avusturya, Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Macaristan, Çekya, Polonya, İtalya, İsveç, Norveç, Danimarka, Kanada, Güney Kore, İspanya, Portekiz, Romanya, Hırvatistan, Slovakya, Moldova, Azerbaycan, KKTC, Makedonya, Karadağ, Tunus, Arnavutluk, Bosna Hersek.  

Yurtdışı İçin Personel Görevlendirme İşlemleri ve Çalıştırma Şartları
Personel Görevlendirme Hizmeti Satın Almak isteyen müşteri Öncelikle Personel Hizmet Talep Formu doldurur ve gönderir.

Daha sonra Net Hizmet Servisleri ilgilisi telefon veya E. Posta üzerinden Personel Görevlendirme Hizmeti Talep eden müşteriye ait işletmenin yetkilisi ile temasa geçer,

Görevli Personel talep eden müşteri yetkilisi ile karşılıklı görüşmeler neticesi ön anlaşma sağlandığında Personel Hizmeti Talep eden işletme yetkilisi kendisine sunulan örnek sözleşmeyi etraflıca inceler, müşterinin doldurması gereken bölümleri ve boşlukları doldurur, ıslak imza /veya e.imza ile imzalar, sözleşmede belirtilen işverene ait gönderilecek bir kısım belgelerle birlikte Net Hizmet Servisleri Merkezi ilgilisine elektronik ortamda veya kargo ile gönderir. 

Bu şekilde sözleşmenin karşılıklı imzalanmasından itibaren sözleşmede belirtilen şekilde personel görevlendirme işlemleri resmen başlatılır ve personel görevlendirme işlemi yine sözleşmede belirtilen sürede (Ortalama 40-60 gün) gerçekleştirilir. Personel göreve başladığında ise karşılıklı imzalanan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında çalışılır.