Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı ...

 

Net Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Servisi

Neden Net Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Servisi 

Evinizi, hastalarınızı, yaşlılarınızı, bizzat kendinizi veya diğer yakınlarınızı emanet edeceğiniz kişilerin eğitimli, sertifikalı olması, güvenilirliği, yasal çalışmaya ilişkin pozisyonu çok önemlidir.

Yurtdışında Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Personeli Görevlendirme

Net Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Servisi; yurtdışında tüm giderleri (Ücret, Vergi, Sigorta, İşçi-İşveren Katkı Payı) ile Çalışma Vizesi alma işlemleri kendisine ait daha az maliyetli, eğitimli ve sertifikalı, bay- bayan kadrolu personellerini yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında ev hizmetleri veya hasta yaşlı bakım alanında faaliyet gösteren firmalarda ve bireysel olarak direkt talepte bulunan müşterilerin evlerinde görevlendirmektedir.

Net Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Servisi; orta ve uzun süreli yatılı yatısız, tam veya yarı zamanlı görevlendirdiği personelleri ile benzerlerinden daha kaliteli ve ekonomik basit ev hizmetleri ile birlikte komple hasta yaşlı bakım hizmetleri ya da isteyen her yaştaki müşterilere sadece komple ev hizmetleri (Detaylı Ev Temizliği, Yemek, Bulaşık, Çamaşır, Ütü, Alışveriş, Bahçe bakımı, Manikür, Ağda, Masaj Uygulaması) sunmaktadır. 

Basit ev hizmetleri ile birlikte komple hasta yaşlı bakım hizmetleri sunan görevli personellerimiz bakıma muhtaç yaşlı bireylere günlük olarak;

Basit Ev Hizmetleri desteği (Basit Ev Temizliği, Yemek, Bulaşık, Çamaşır, Ütü, Alışveriş)

İlk Yardım desteği,

Kişisel Öz Bakım desteği (Tuvalet, banyo, kişisel temizlik desteği, giyinme, soyunma gibi diğer öz bakım destekleri)

İlaçların hazırlanması verilmesi ve takibi desteği,

Hayati bulgu takip desteği (Enfeksiyon, nabız, tansiyon, solunum gibi diğer sistemik sorunların takibi, enjeksiyon, ateş ölçümü gibi alet ve cihaz kullanılmasını gerektiren rutin işlemler),

Beslenme desteği,

Günlük Yaşam Aktiviteleri ve Psikolojik Destekler (Egzersiz, iletişim desteği) sunmaktadırlar.

 

Net Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Servisi’nin Avantajları Nelerdir

1-Personel arama sürecindeki zaman, emek ve bazı maliyetlerin ortadan kalkması

2- Personel çalıştırmaya ilişkin tüm parasal sorumluluklar (Ücret+ Vergi+ Sigorta İşçi -İşveren Katkı Payı) ile yurtdışında yasal çalıştırma ve çalışma vizesi alma işlemlerinin Net Hizmet Servisleri firmasına ait olması.

3-Görevlendirilen her personelin branşında eğitimli, mesleki belgeli, güvenilir, deneyimli olması            

4-Personelden memnuniyetsizlik duyulması halinde yüklenici firma tarafından kısa sürede değiştirilme garantisi                                                 

5-Hizmet karşılığında kesilecek müşteri faturasının resmi anlamda kişisel giderlere dahil edilerek %20-30 oranında vergiden düşürülebilmesi.

6- Sadece komple ev hizmetleri’ nin, ya da basit ev hizmetleri ile birlikte komple hasta yaşlı bakım hizmetleri’ nin fiks olarak birlikte sunulabilmesi.

7- En uygun ev hizmetleri ile hasta yaşlı bakım elemanını bulma, ülkeler arası mevzuatlara takılmadan yasal çalıştırma ve çalışma vizesi alma konularında boşa zaman harcamadan zamandan ve paradan tasarruf edilmesi.  

Yurtdışında Hangi Personelleri Görevlendirmekteyiz 
Yurtdışında sadece ev hizmetleri ya da hasta ve yaşlı bakımı alanında faaliyet gösteren firmalarda veya bireysel olarak direkt talepte bulunan müşterilerin evlerinde;  

Ev Hizmet Elemanı,

Sağlık Teknisyeni

Sağlık Teknikeri

Fizyoterapi Teknikeri branşlarında kadrolu personellerimiz görevlendirilmektedir.

Hangi Ülkelerde Ev Hizmetleri Hasta Yaşlı Bakım Personeli Görevlendirmekteyiz
İngiltere, Almanya, Avusturya, Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Macaristan, Çekya, Polonya, İtalya, İsveç, Norveç, Danimarka, Kanada, Güney Kore, İspanya, Portekiz, Romanya, KKTC, Karadağ.  

Yurtdışı İçin Personel Görevlendirme İşlemleri ve Çalıştırma Şartları:
Personel Görevlendirme Hizmeti Satın Almak isteyen İşletme (Kurumsal Müşteri) yetkilisi veya Bireysel Müşteri öncelikle bu Web sitesi üzerinde bulunan “FORMLAR” başlığı içerisindeki Müşteri Personel Talep Formunu doldurur ve elektronik ortamda gönderir.

Daha sonra Net Hizmet Servisleri ilgilisi telefon veya E. Posta üzerinden Personel Görevlendirme Hizmeti Talep eden İşletme (Kurumsal Müşteri) yetkilisi veya Bireysel Müşteri ile temasa geçer,

Görevli Personel talep eden İşletme (Kurumsal Müşteri) yetkilisi veya Bireysel Müşteri ile karşılıklı görüşmeler neticesi ön anlaşma sağlandığında Personel Hizmeti Talep eden işletme (Kurumsal Müşteri) yetkilisi veya Bireysel Müşteri kendisine sunulan örnek sözleşmeyi etraflıca inceler, işletmenin (Kurumsal Müşterinin) ya da Bireysel Müşteri’ nin doldurması gereken bölümler doldurulur ve imzalanır. Daha sonra sözleşmede belirtildiği şekilde işletmeye (Kurumsal Müşteriye) ait gönderilmesi gereken bir kısım belgelerle birlikte Net Hizmet Servisleri ilgilisine elektronik ortamda ya da kargo ile gönderilir.   

Bu şekilde sözleşmenin karşılıklı imzalanmasından itibaren sözleşmede belirtilen şekilde personel görevlendirme işlemleri resmen başlatılır ve personel görevlendirme işlemi yine sözleşmede belirtilen sürede (ortalama 40-60 gün) gerçekleştirilir. Personel göreve başladığında ise karşılıklı imzalanan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında çalışılır.