Gastronomi Personel ...

 

NET Gastronomi Personel Servisi

Neden Net Gastronomi Personel Servisi

Özellikle Avrupa da faaliyet gösteren Restoran, Kafe, Bistro, Pastane, Fırın gibi HoReKa Yiyecek İçecek İşletmeleri daha az maliyetli, güvenilir, işinin ehli ve ustalaşmış elemanları çoğu zaman Avrupa ülkeleri içerisinden bulamamakta, Türkiye’den bulma, getirme, çalışma izni alma konularında ise ciddi sıkıntılar yaşadıkları bilinmektedir.

Yurtdışında HoReKa Yiyecek İçecek İşletmelerinde Personel Görevlendirme

Net Gastronomi Personel Servisi; yurtdışında tüm giderleri (Ücret, Vergi, Sigorta İşçi-İşveren Katkı Payı) ile birlikte Çalışma Vizesi alma işlemleri kendisine ait daha az maliyetli, eğitimli ve sertifikalı nitelikli kadrolu personellerini yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında başta Avrupa olmak üzere, dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet gösteren ve talepte bulunan Restoran, Kafe, Bistro, Kebap Salonu, Pideci, Dönerci, Börekçi, Pastane, Fırın gibi HoReKa Yiyecek İçecek İşletmelerinin mutfaklarında orta ve uzun süreli görevlendirmekte, işletmelerin bu önemli sıkıntılarını gidermektedir.  

Yurtdışında Gıda Üretim İşletmelerinde Personel Görevlendirme:

Net Gastronomi Personel Servisi; yurtdışında tüm giderleri (Ücret, Vergi, Sigorta İşçi-İşveren Katkı Payı) ile birlikte Çalışma Vizesi alma işlemleri kendisine ait daha az maliyetli, eğitimli, diplomalı kadrolu personellerini yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında başta Avrupa olmak üzere, dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet gösteren ve talepte bulunan Gıda Üretim İşletmelerinde orta veya uzun süreli görevlendirmekte, gıda üretim işletmelerinin bu önemli personel hizmeti ihtiyacını karşılamaktadır.

 

Yurtiçinde HoReKa Yiyecek İçecek İşletmelerinde Personel Görevlendirme:

Net Gastronomi Personel Servisi; tüm giderleri (Ücret, Vergi, Sigorta İşçi-İşveren Katkı Payı) kendisine ait daha az maliyetli, eğitimli ve sertifikalı kadrolu personellerini yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında yurt içinde faaliyet gösteren ve Türk Mutfağı menüleri ile yabancı mutfak menüleri sunan Restoran, Kafe, Bistro, Kebap Salonu, Pideci, Dönerci, Börekçi, Pastane, Fırın  gibi HoReKa turizm işletmelerinin mutfaklarında kısa, orta, uzun süreli görevlendirerek bu işletmelerin nitelikli personel ihtiyacını karşılamaktadır.

Net Gastronomi Personel Servisi’nin Avantajları Nelerdir:

1- Personel arama sürecindeki zaman, emek ve maliyetlerin ortadan kalkması

2- Personel çalıştırmaya ilişkin tüm parasal sorumluluklar (Ücret+ Vergi+ Sigorta İşçi -İşveren Katkı Payı) ile yurtdışında yasal çalıştırma ve çalışma vizesi alma işlemlerinin Net Hizmet Servisleri firmasına ait olması.

3-Görevlendirilen her personelin branşında eğitimli, mesleki belgeli, deneyimli olması            

4-Personelden memnuniyetsizlik duyulması halinde yüklenici firma tarafından en kısa sürede değiştirilme garantisi                                                 

5-Hizmet sunum ve satışı karşılığında kesilecek müşteri faturasının giderlere dahil edilerek %20-30 oranında vergiden düşürülebilmesi.

6- HoReKa Yiyecek İçecek İşletmesi ile Gıda Üretim İşletmesi yöneticisinin işletmesine en uygun elemanı bulma, ülkeler arası mevzuatlara takılmadan yasal çalıştırma, çalışma vizesi alma konularında boşa zaman ayırmayarak, tamamen diğer işlerine yoğunlaşması, dolayısıyla işletmede performans, kalite ve karlılığın artmasıdır.

Hangi Personelleri Görevlendirmekteyiz   

Yurtiçi ve Yurtdışında talepte bulunan HoReKa Yiyecek İçecek İşletmelerinde; firmamıza ait daha az maliyetli, belgeli, güvenilir, branşında ustalaşmış;
Türk Mutfağı Aşçısı
Avrupa Mutfağı Aşçısı
Akdeniz ve Ortadoğu Mutfağı Aşçısı
Kebapçı
Izgara ve Balık Ustası
Pide, Börek, Pizza, Lahmacun Ustası
Dönerci
Mezeci
Kahvaltıcı
Pastacı
Ekmekçi
Türk Kahvesi Hazırlama ve Servis Elemanı
Baklava ve Tatlı Ustası
Barmen
Garson
Bulaşık Elemanı
 branşlarında kadrolu personellerimiz görevlendirilmektedir.

 

Yurtdışında bulunan Gıda Üretim İşletmelerinde; firmamıza ait daha az maliyetli, eğitimli, belgeli, güvenilir;

Gıda Teknisyeni

Gıda Teknikeri

Gıda Mühendisi

Süt ve Süt Ürünleri Teknikeri

Zeytin İşleme Teknikeri

Yağ Endüstrisi Teknikeri branşlarında kadrolu personellerimiz görevlendirilmektedir.

Hangi Ülkelerde Yiyecek İçecek ve Gıda Üretim Personeli Görevlendirmekteyiz:

İngiltere, Almanya, Avusturya, Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Macaristan, Çekya, Polonya, İtalya, İsveç, Norveç, Danimarka, Kanada, Güney Kore, İspanya, Portekiz, Romanya, Hırvatistan, Slovakya, Moldova, Azerbaycan, KKTC, Makedonya, Karadağ, Tunus, Arnavutluk, Bosna Hersek.  

Yurtiçinde Hangi Şehirlerde Personel Görevlendirmekteyiz.

Türkiye’nin tüm şehir ve yerleşim birimlerinde personel görevlendirmesi yapmaktayız.

Yurtdışı İçin Personel Görevlendirme İşlemleri ve Çalıştırma Şartları:

Personel Görevlendirme Hizmeti Satın Almak isteyen İşletme (Kurumsal Müşteri yetkilisi öncelikle bu Web sitesi üzerinde bulunan “FORMLAR” başlığı içerisindeki Müşteri Personel Talep Formunu doldurur ve elektronik ortamda gönderir.  

Daha sonra Net Hizmet Servisleri ilgilisi telefon veya E. Posta üzerinden Personel Görevlendirme Hizmeti Talep eden işletme (Kurumsal Müşteri) yetkilisi ile temasa geçer,

Görevli Personel talep eden işletme (Kurumsal Müşteri) yetkilisi ile karşılıklı görüşmeler neticesi ön anlaşma sağlandığında Personel Hizmeti Talep eden işletme (Kurumsal Müşteri) yetkilisi kendisine sunulan örnek sözleşmeyi etraflıca inceler, işletmenin (Kurumsal Müşterinin) doldurması gereken bölümleri doldurur ve imzalar. Daha sonra sözleşmede belirtildiği şekilde işletmeye (Kurumsal Müşteriye) ait gönderilmesi gereken bir kısım belgelerle birlikte Net Hizmet Servisleri ilgilisine elektronik ortamda ya da kargo ile gönderir. 

Bu şekilde sözleşmenin karşılıklı imzalanmasından itibaren sözleşmede belirtilen şekilde personel görevlendirme işlemleri resmen başlatılır ve personel görevlendirme işlemi yine sözleşmede belirtilen sürede (ortalama 40-60 gün) gerçekleştirilir. Personel göreve başladığında ise karşılıklı imzalanan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında çalışılır.